“TUTTU” (TRACKER) KOCAELİ YARIŞ ANALİZLERİ “GÜNDÜZ” 22 OCAK 2021

KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

 

Kocaeli’de koşulacak olan altılı ganyan birinci koşu ile saat 14:30 da başlayacak herkese bol şanslar diliyorum!

 

 

4.AYAK

3 NUMARALI SEA BREEZE : İlk koşusunu bursa kum pistinde kazanırken çok beğendiğim bir isim olan bu at, kaba kumda 4 yarış koştu ve tabeladan düşmedi. son iki yarışında da iyi performans sergilerken inanın gerçek performansını ortaya koymadı. kurgu olarak bakıldığında bu ayağa üç isim yazılırsa kapatılır ama bence bu grubun üstünde olan isim yarışın en başarılı ve en formda ismidir. hiç tartışmasız bu grubu rahat geçmesini beklediğim atı sizlere günün sığınılacak ilk teki olarak önerebilir.

 

 

 

 

5.AYAK

3 NUMARALI TOROS DAĞI : Bursa kısa vade-8 koşusunda kazanmasını beklerken yarışı ikinci tamamlayıp büyük bir hüsrana uğradığım bu at için, bir aylık dinlenmenin çok iyi olduğunu gördük ve sonrasın çıktığı iki yarışı da kazanma başarısı göstererek artık ben oldum dedi. bugün de uygun rakipleri bulduğunu düşündüğüm bu atın bugünde kazanıp üç de üç yapmasını bekliyorum ve sizlere günün en sağlam sığınılacak ikinci limanı olarak önerebilirim.

 

 

 

 

GÜNÜN BONUSU 

3.AYAK GADDARA : Sürekli aşama içerisinde olan at için bugün kazanması bekleniyor olup ekonomik ve misli kupon yapan siz değerli yarış sever dostlara günün bonus atı olarak önerip tek atabileceğinizi aktarabilir.

 

 

 

OLUŞAN ALTILI KURGU KUPONUM ŞU ŞEKİLDE OLUŞMUŞ DURUMDADIR.

3-8-4-6

1-2-3-5

1 / 2

3 SEA BREEZE

3 TOROS DAĞI

8-6-1

İKRAMİYE : 71 LİRA

 1,488 total views,  2 views today

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.