“TUTTU” ( STABLE FOX ) GULFSTREAM PARK 22 OCAK 2021

YABANCI YARIŞ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Yabancı yarışlarında bugün amerika koşularını inceledik ve biri riskli biri sağlam iki tekli kuponumuzu oluşturduk. öncelikle günün dördüncü ayağın da ki tekin yanına bütçeniz dahilinde at eklemenizi öneririm ve bütçeniz dahilinde sıralamamı göz önünde bulundurmanızı sizlere tavsiye ediyorum.

 

 

 

FEATURE CREATURE

Son üç yarışının da üçü başarılı olan bir safkan, yabancı sitelerde incelediğim kadarı ile yarış yazalarının yüzde yirmisine yakını tek olarak önermiş bu safkanı, ben yarış ve idman derece ve performanslarını incelediğimde son yarışı kadar forma sahip olduğunu gördüm bugün risk edilip kuponlara tek yazılabilir. açıkçası ben kendi kuponumda bu safkanı tek olarak bırakacağım.

 

 

 

 

 

 

NO COMMISSION

Günün beşinci ayağı maiden satış koşusunda ilk yarışında çok başarılı performans sergileyen bu safkan tam dişine göre rakipleri bulmuş görünmekte, ilk kez koşacak tayların idman performansları pek beğenmedim o yüzden bir ay önce etkili koşan bu safkanın bugün yarışı kolay şekilde kazanmasını bekliyorum ve sizlere günün en sağlam teki olarak öneriyorum. 

 

 

 

 

YABANCI YARIŞLARINA İLGİM ÇOKTUR LÜTFEN BENDEN YERLİ YARIŞ ANALİZİ İSTEMEYİNİZ BAŞARILI OLACAĞIM YÖNDE İLERLEMEYİ TERCİH EDERİM BOL ŞANSLAR.

 

 

 

ALTILI KUPONUM

7-1-6-5

7-3-6-2

9-7-6-2

9 FEATURE CREATURE

1 NO COMMISSION

6-5-8-10-7-3

GOOD LUCK BOL ŞANSLAR : )

İKRAMİYE : 4.061 LİRA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.