“TUTTU” ( SHADOW MAN ) İZMİR YARIŞ ANALİZLERİ 22 OCAK 2021

İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ 

Şirinyer de bugün yedi koşu bizleri bekliyor ve bugün tam üç banko tekten oluşan şablonum sizlerle olacaktır.

 

 

 

 

Hayatının ilk kaba kum pist yarışında büyük agf ye koşan ve o gün kocaeli pistinde beklentileri karşılayamayan OĞUZ ŞAH özellikle son iki yarışında performansını üst seviyeye çıkarmış bir görüntü içerisindeydi. son olarak 1400 ıslak pistte bugün ki binicisi olan çetin ok idaresinde uzayan mesafeler de çok daha başarılı olacağının sinyallerini veren bu tay bugün ilk banko tekimdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Son yarışını üst nemli pistten etkilendiğini gözlemlediğim MY SULTAN özellikle bir önce ki yarışında çok daha sert grupta başarılı koşmuştu ve son yarışında da benim banko tekimdi. bugün üç yüz metre uzayan mesafeyi de en iyi şekilde lehine çevirecek bu safkanı sizlere banko ikinci tek olarak öneririm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1400 metrelik son yarışında tüm çevreme tek atın uyarısı yaptığım SİYAH ÜZÜM beklentimin altında koşmuş ve beni mahcup etmişti. 1400 metre de birazda pistin ıslak olmasından etkilendiği gözlerden kaçmayan tay için bugün uzayan mesafede yanına at yaklaştırmaz olarak görüyorum ve sizlere günün ikinci banko teki olarak öneriyorum. günün üçüncü banko tekimdir.

 

 

 

 

 

 

 

KURGULADIĞIM ALTILI GANYAN KUPONUMDUR

EKLEME ÇIKARMA YAPARAK KENDİ KUPONUNUZU OLUŞTURMANIZI ÖNERİRİM

ÖNCE TUTTUĞUNUZ ATLARI OLSUN 

BOL ŞANS

 

KUPONUM

3 OĞUZ ŞAH

2-7-8-6-3

6 MY SULTAN

4-5-3

6 SİYAH ÜZÜM

10-7-6-1-5-3

BİZİ TAKİBE DEVAM EDİN!

İKRAMİYE : 850 LİRA

 

 

 

 

 

 1,841 total views,  4 views today

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.