“TUTTU” (SHADOW MAN) İSTANBUL ALTILI GANYAN ANALİZLERİ 23 OCAK 2021

Kolay gibi görünen istanbul yarışlarında bugün çok kolay şekilde kazanmasını beklediğim üç isim var. bu üç ismi kuponumuza tek yazıp diğer ayaklarda çok at yazarak süpriz arayacağız şimdiden herkese bol şanslar!

 

 

 

 

 

2.AYAK : 10 KAYIP ELMAS Bugün çok uygun rakipleri bulan ve ekürisinin desteği ile zaten kolay olan koşuyu daha da kolaya çevirecek olan kayıp elmas vasat rakipler yanında koşunun kazananı olmaya en yakın isim olup sizlere önereceğim banko tekimdir.

 

 

 

 

4.AYAK : 3 DUMAN : Son yarışında üzerinde olan jokeyinin gerek safkana çok güvenmesi gerek geriden gelen tay olmayacak düşüncesi, gerekse safkanın 150 metre gibi kısa sprintisi olduğunu bilmemesinden kaynaklı kazanacağı koşudan ikincilik çıkarmasını sebep oldu. Bugün aynı hataya düşmeyeceklerini varsayarak dişine göre rakipler yanında sizlere günün kazananı olmaya en yakın isim olup sizlere önereceğim banko tekimdir.

 

 

 

 

 

5.AYAK : 4 HAŞİM OĞLU : Oldukça vasat rakipleri bulan ve bugün önde kenfi temposunda kenter yaparak yarışı kazanmasını beklediğim bu tay çok büyük agf ye koşacak olsa da güvenilir tek olarak kuponlarda yerini almalıdır. 

 

 

 

 

 

KURGULADIĞIM ALTILI GANYAN KUPONUMDUR

EKLEME ÇIKARMA YAPARAK KENDİ KUPONUNUZU OLUŞTURMANIZI ÖNERİRİM

ÖNCE TUTTUĞUNUZ ATLARI OLSUN 

BOL ŞANS

 

KUPONUM

7-1-10-11-8-5-9

10 KAYIP ELMAS

1-2-7-8-9-4-3-12

3 DUMAN

4 HAŞİM OĞLU

4-3-5-2-1-8

BİZİ TAKİBE DEVAM EDİN!

İKRAMİYE : 122 LİRA

 400 total views,  4 views today

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.