(TRACKER) İZMİR YARIŞ ANALİZLERİ 24 OCAK 2021

İZMİR 9 KOŞUDAN OLUŞAN ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

İzmir’de bugün 9 koşu mevcut ve 1.altılı ganyan birinci koşu ile start alacak ikinci altılı ganyan ise dördüncü koşu ile start alacak bugün sizlere tam beş yanlış okumadınız tam beş tane banko tek önerim olacaktır. birinci ve ikinci altılı ganyanı kazanmamız bugün mümkündür bol şanslar.

 

 

 

 

8 MASAL PERİSİ : Kendisi için bugün vasat rakiplerle mücadele veriyor olması avantaj olan ve bugün yarışı kesinlikle kolay şekilde kazanır sinyallerini dün sabah idman derecelerinde kanıtlayan tay ilk tekimdir.

 

 

 

 

 

 

2 UTKUNUN OĞLU : Bu mesafede başarılı koşan ve zorlanmayacağını düşündüğüm tayın yarışın son virajı dönüldüğünde kendisi için bitmiş olacağını düşünüyorum ve sizlere ikinci tek olarak öneriyorum.

 

 

 

 

 

 

 

 

3 GREYOCEAN : Bu grup için çok kaliteli bir safkan olan ve son yarışlarında yavaş yavaş eski formunu yakaladığı gözlerden kaçmayan bugün de grubun uygunluğu ile ön plana çıkan atı sizlere günün üçüncü teki olarak öneririm.

 

 

 

 

 

 

 

7 KARDEŞCAN : Gününde olduğu zaman cankardeşleri izletiyor izlenimleri bırakan ve bugün kaliteli ekürisi ile start alan bu safkan, son yarışlarında ben mesafe pist ayırt etmem benim kanım temiz kan diye bağırdı bugün yarışı kolay şekilde lehine çevirecektir. günün dördüncü tekidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9 ÖYKÜ SULTAN : Çok başarılı bulduğu iki gün önce ki idmanlarında kendisini topladığını ve eksiklerini giderdiğinin sinyallerini verdi bu tay, sihirbazın da üzerine binmesiyle şansının çok arttığını düşünüyor ve günün beşinci teki olarak öneriyorum.

 

 

 

OLUŞAN 1. ALTILI KURGU KUPONUM ŞU ŞEKİLDE OLUŞMUŞ DURUMDADIR.

8 MASAL PERİSİ

2 UTKUNUN OĞLU

3 GREYOCEAN

4-5-7-6-3-2-8-1

1-3

6-7-8-4-2

İKRAMİYE  : 159 LİRA

 

OLUŞAN 2. ALTILI KURGU KUPONUM ŞU ŞEKİLDE OLUŞMUŞ DURUMDADIR.

4-5-7-6-3-2-8-1

1-3

6-7-8-4-2

7 KARDEŞCAN

1-2-3-6-5-4

9 ÖYKÜ SULTAN

BAŞARISIZ!

 2,291 total views,  2 views today

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.