TUTTU”TRACKER” İZMİR ALTILI GANYAN YORUMLARI 31.01.2021

İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Bugün İzmir’de dokuz koşulu bir program var ve bizler birinci altılı ganyanı yorumlamaya çalışacağız umarım dün ki hataya düşmeyip başarılı bir tahminde bulunabiliriz şimdiden herkese bol şanslar diliyorum!

 

 

Günün üçüncü koşusunda start alacak olan 

KARA MAÇA 

bugün sizlere önereceğim ilk banko tekim olacak nedenine gelecek olursak, bu tay ilk sahaya çıktığı günden bu yana sürekli kendisini geliştiren ve idmanlarda bu gelişimini derecelerle kanıtlayan bir isim, özellikle son yarış idmanda gözlerimizin pasını silen bu at sahanın da ıslak olmasıyla tüm şartları lehine çevirip yarışı kazanacaktır. Günün ilk altılısında sizlere önereceğim banko tek adayımdır.

 

 

 

Birinci Bonus Tekim

KARAER

Günün ilk ayağında start alacak olan bu safkan, ilk yarışında mesafeden etkilendiğini düşündüğüm ve ilk yarışı sonrası sürekli kendisini geliştiren bir form ortaya koyması sebebi ile bugün farklı koşmasını beklediğim isim olup bahis oyunlarında değerlendirmenizi öneririm.

 

 

 

İkinci Bonus Tekim

BİCEROĞLU

Günün beşinci ayağında start alacak bu safkan, son yarışında beklentimin altında bir performans sergiledi ve o gün binicisi safkanı fazla üzmedi bufün daha çok sevdiği mesafeye getirilen bu atı sizlere günün ikinci alternatif teki olarak öneriyorum.

 

 

 

Herkese şimdiden bol şans diliyorum, önce kendi tuttuğunuz safkanları yazmanızı öneriyorum.

Her şey gönlünüzce olsun hoşça kalın.

 

Altılı Ganyan Şablonum Şu Şekilde Oluştu

4 KARAER / 2-5-1

6-1-5-2

3 KARA MAÇA

5 BİÇEROĞLU / 10-3-4-8-6-7-1

7-12-2-3-5-4-11-6-8

3-2

SON DAKİKA YAYINLANAN TAHMİNLER İÇİN SİTE BİLDİRİMLERİNİ AÇINIZ BOL ŞANS!

İKRAMİYE :  703 LİRA

 704 total views,  2 views today

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.