(TRACKER) ADANA YARIŞ YORUMLARI 02.02.2021

ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Merhaba arkadaşlar Bursa da tuttuğumuz tek gelmesine rağmen malesef altılı ganyanı doğru tahmin edemedik Adana da bugün yedi koşu var ve bir banko tekimle iyi bir kurgu oluşturduğumu düşünüyorum.

Bakalım nasıl bir yarış günü olacak, sizlerde tuttuğunuz safkanlarla altılımızı süslemeyi ekleyip çıkarmayı lütfen unutmayınız.

 

 

ALTILI GANYAN YORUMLARIM

BİRİNCİ BANKO TEKİM

TERAPİST : Günün ikinci koşusu altılı ganyanın birinci ayağınsa start alacak bu isim, otuz sekiz gün araya sahip olan bu at son alarak adana 1900 metre kum pistinde daha üst grupta sert rakipleri geçme başarısı göstermişti. Beş gün sonra 1900 metre handikap-14 koşu kaydı daha olan safkan bugün paralı galop yapmaya çıkmıyor “nefes açmaya” ise yarışı kazanacaktır. Kendisine göre çok çok uygun rakipleri bulan safkan bugün kazanacak isimdir. Dimdirek banko tekimdir.

 

 

 

BİRİNCİ “BONUS TEK”

Baba Dallas

2020’Nin onbirinci ayından bu yana toplam 13 galop yapan ve özellikle bugün ki binicisi olan Samet Erkuş ile 1200/1,16,2 yaparken çok iyi bir görüntü içerisinde olan bu tay, bugün ilk kez koşmaktan etkilenmemesi durumunda yarışın kazananı olmaya aday ilk idmimdir.

 

 

İKİNCİ “BONUS” TEK

Way of pride

2020’Nin altıncı ayından bu yana toplam 13 galop yaparken, Ankara idman pistinden Adana ya getirilen Adana da 5 galop yaparken özellikle cumartesi günü yarış galobun da kıvama geldiğinin izlenimlerini veren bu tay bu yarışı ile birlikte takibe alınıp bu yarışta özellikle yazılmadır.

 

 

Sitemiz ücretsizdir ve giriş için google ye “farklianaliz.com” yazarak girmeniz önerilir. 

Ayrıca yayınlardan anında haberdar olabilmek için site bildirimlerini açmanızı sizlerden rica ediyorum bol şanslar.

 

Önce kendi tuttuğunuz safkanları yazınız

Adana altılı ganyan kupon şablonum

9 Terapist

2 Baba dallas / 11-8-10-12-9

6-4-9-5

1-2-4-6

9 Way of pride / 7-6-3

1-4-11-8-7

Bol şanslar dostlarım!

Yazarınız Tricker 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.