(TRACKER) ADANA YARIŞ ANALİZLERİ 23 OCAK 2021

ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Bugün adana da yedi koşu var ve altılı ganyan günün ikinci koşusu ile başlayacak ve bugün sizlere bir banko bir alternatif tek önerimden oluşan altılı ganyan tahminlerimi paylaşacağım.

 

 

 

BANKO TEKİM

Günün dördüncü ayağında start alacak olan 4 numaralı GREY KURT bugün tam mesafesini buldu ayağına seriliği ile ön plana çıkan ve bugün önde pek fazla rahatsız edilmeyeceğini düşündüğüm bu at daha önce bu pist ve mesafe de kısa vade-8 koşu yaparken bugün ki grupta kazanacağının da sinyallerini vermişti. mesafe 1300 değilde 1200 olsa gözü kapalı tek atın kazanması yüzde yüz diyeceğim safkan her ne kadar son 100 metrede temposu düşse de bugün yarışı kolay şekilde lehine çevirip kazanacaktır. bugün sığınılacak ilk banko tek olduğunu sizlere önerebilirim.

 

 

 

 

 

 

 

ALTERNATİF TEKİM

Günün ilk ayağında start alacak olan ve yedi numara ile koşacak olan ELİFE ANNE isimli at, sentetik pist koşuları sonrası bu pistte bir kez koştu ve çok beğenildi. bugün yarışın hızlı gideceğini de varsayarsak binicisi acele etmez ise yarışı kazanabilir. küçük kupon yapan arkadaşlara sığınılacak başka bir limandır.

 

 

 

 

 

 

 

 

GÜNÜN BONUSU

Bugün üçüncü ayakta koşacak olan üç numaralı AĞAMSIN, son yarışını kazanırken çok beğendim ve ayağına seriliği ve akışlı yarışıyla beni mest etti bugün mesafenin uzun olmasından ötürü sığınılacak başka bir alternatif tek olarak sizlere önerebilirim.

 

 

 

 

OLUŞAN ALTILI KURGU KUPONUM ŞU ŞEKİLDE OLUŞMUŞ DURUMDADIR.

7 / 9-8-5-4

6-5-3

3 / 4-7

4 GREY KURT

4-3-6-14-13

8-15-9-7-12-3

BAŞARISIZ!

 933 total views,  2 views today

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.