“TUTTU” (TRACKER) ADANA ALTILI GANYAN YORUMLARI 26.01.2021

ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ 

BOL ŞANSLAR!

Adana’da bugün 7 koşu mevcut ve kolay gibi görünen adana yarışlarında sizlere 2 banko ve 1 alternatif tekten oluşan altılı ganyan tahmini paylaşacağım, para vereceğini düşünmüyorum o yüzden en sağlam gibi görünen yerlerde bomba aramanızı öneririm.

 

 

 

2 numaralı ELEANOR RIGBY : bugün uygun rakipleri bulduğunu görüyorum, bu at son yarışında üst grupta başarılı bir üçüncülük çıkardı ve bu koşuya çok hazır geldi, rakibi olan safkanda yarıştan çıkınca yarışı kolay kazanması lazım banko tekimdir.

 

 

 

 

12 numaralı TEXAS RANGER : son yarışında aynı pist ve mesafede koşan at, müthiş ara kapatarak ben artık çok hazırım sinyalllerini verdi bugün son yarışı kadar koşar ve yarışı önlerde takip ederse kazanan olması normal sonuç olur ikinci banko tekimdir.

 

 

 

 

7 numaralı SAPŞİG : normal şartlarda bugün bu grubu kolay şekilde geçmesi kazanması lazım, fakat ara veren bu tay son idmanında da hazır olmadığını gösterdi, biraz nefes sıkıntısı olduğunu sezdim özellikle 1000 galobunda kendini bitişe zor attı, o idmanı sonrası nefes açtıysa kazanır aksi durumda çarşı karışacaktır.

 

 

 

ALTILI KURGU KUPONUM ŞU ŞEKİLDE OLUŞMUŞ DURUMDADIR.

2 ELEANOR RIGBY

9-7

3-8-9

6-10 / HEPSİ

7 / HEPSİ

12 TEXAS RANGER

İKRAMİYE  : 13.812

SON DAKİKA YAYINLANAN TAHMİNLER İÇİN SİTE BİLDİRİMLERİNİ AÇINIZ BOL ŞANS!

 373 total views,  2 views today

One thought on ““TUTTU” (TRACKER) ADANA ALTILI GANYAN YORUMLARI 26.01.2021

  • Ocak 26, 2021 tarihinde, saat 10:34 pm
    Permalink

    Tbrk sizde biliyorsunuz ki bir bülten tutulsun diye yorumları çok güzel isabetli olur bir müddet sonra isabet oranı kaybolur ben ce at aramak olmasına vip yapin

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.