(STABLE FOX) GULFSTREAM PARK YARIŞ YORUMLARI 31.01.2021

Merhaba sevgili okuyucularımız, bugün Amerika Gulfstream Park yarışlarıyla birlikteyiz. Biliyorsunuz ki vakit buldukça GulfStream Park koşularını burada siz değerli okuyucularımıza paylaşıyorum.

 

Bizim yorum ve tahminlerimizden anında haberdar olmak için lütfen site bildirimlerinizi açınız.

Google’ye farklianaliz.com yazmanız durumunda da sitemize kolaylıkla ulaşacaksınız.

 

 

Her geçen gün artan bir potansiyelimiz mevcut ileri ki günlerde daha da başarılı tahminlerimizle kazanmaya ve kazandırmaya devam edeceğimizi sizlere aktarabilir.

 

Sitemize yeni gelen sen değerli okuyucu sitemizde başarılı tahminlere göz atabilirsiniz.

 

 

Gulfstream Park’ta teksiz program

 

Yedili plase oynayan dostlarıma önerim Copper isimli safkadır. 7 numara ile start alacak.

 

 

Günün ilk ayağında, son yarışı ölçü olmayan TOPO GRIGIO ve uygun rakipler arasında olan LA GATA NEGRA  arasında bir yarış bekliyorum.

 

 

Günün ikinci ayağında, bir ay önce ki ikinciliği parlak olan FRANKLY MY DEAR ve eküri desteğiyle koşacak olan NO DECAF arasında bir yarış olmasını bekliyorum.

 

 

Günün üçüncü ayağında, ilk yarışında ki beşinciliğin sizleri yanıltmamasını önereceğim SWEET BABY RAELYNN bu kez farklı yarış çıkarabilir dikkat.

 

 

Günün dördüncü ayağında, eküri destekli koşacak olan ve son yarışında nefes kesen GANGLY bugün farklı koşar.

 

 

Günün beşinci ayağında, Bir ay önce ki yarışında kötü performans sergilemiş olsa da idman derecelerinde gözle görülür artış olan FUTURE VICTORY ve Tampa Bay’dan hazır gelen AVIANO arasında bir yarış olmasını bekliyorum.

 

 

 

Günün son ayağında geldiğimizde zor bir koşu bizleri bekliyor olacak, o yüzden sıralamada verdiğim bütün safkanların şansı olduğunu düşünüyorum.

 

YABANCI YARIŞLARINA İLGİM ÇOKTUR LÜTFEN BENDEN YERLİ YARIŞ ANALİZİ İSTEMEYİNİZ BAŞARILI OLACAĞIM YÖNDE İLERLEMEYİ TERCİH EDERİM BOL ŞANSLAR.

Altılı ganyan kuponum

6-7

1-6

1-2-7

1-5-3

5-3

3-10-7-2-5-6

 330 total views,  2 views today

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.