( STABLE FOX ) GULFSTREAM PARK YARIŞ ANALİZLERİ 24 OCAK 2021

GULFSTREAM PARK ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Bugün Amerika yarışlarında sizlere iki adet banko tek, bir adet sığınılacak liman babında alternatif önermeye çalışacağım umarım başarılı oluruz şimdiden herkese bol şanslar diliyorum.

 

 

 

4 NUMARALI SAFKAN CARAMEL SWIRL

Daha önce iki kez koşup erkek rakipleri yanında başarısı ikincilikle elde eden ve bugün dişilerin yanında koşacak olan bu tay yurt dışı yarış yazarların yüzde seksenin de tek olarak paylaşılmakta, benim analizlerimde de bu tayın bugün kazanmasının normal sonuç olacağını söyleyebilirim, gerek idman dereceleri olsun gerek yarış dereceleri olsun rakiplerinin bir hayli önünde olan tay sizlere tek olarak önereceğim isimdir.

 

 

 

 

 

9 NUMARALI SHARETHEBLAME

Günün beşinci ayağında start alacak bu isim son iki yarışında daha sert rakipleriyle koşup başarılı sonuçlarla ayrılmayı bilmişti. Bugün eküri desteğini de yanına alacak bu isim yarışı kazanmaya en yakın safkandır. bu safkan eksik koşarsa sadece bir ismin deveye girmesini bekliyorum o da 10 numara ile start alacak olan KING OTTOKAR dur

 

 

 

 

 

2 NUMARALI UNSHAKABLE U :

3 Ay aranın ardından çok iyi ve uzun idmanlarıyla bu koşuya hazırlanan son olarak salı günü 1800 metre yarış galobu yapan ve derecelerinde ilerleme kaydeden safkan şu an için agf de 8. sırada güzel ganyanı ile kuponlara risk edilebilir.

 

 

YABANCI YARIŞLARINA İLGİM ÇOKTUR LÜTFEN BENDEN YERLİ YARIŞ ANALİZİ İSTEMEYİNİZ BAŞARILI OLACAĞIM YÖNDE İLERLEMEYİ TERCİH EDERİM BOL ŞANSLAR.

 

 

 

ALTILI KUPONUM

3-2-10-9-7

1-2-7-8-6

4 CARAMEL SWIRL

2  UNSHAKABLE U / 9-3-11

9 SHARETHEBLAME / 10 KING OTTOKAR

11-4-2-7-1-3-8

GOOD LUCK BOL ŞANSLAR : )

BAŞARISIZ!

 682 total views,  2 views today

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.