( STABLE FOX ) GULFSTREAM PARK 23 OCAK 2021

GULFSTREAM PARK ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Bugün yabancı yarışlarda amerika gulfstream park yarışlarına göz atabildik birinci altılıya yorumlarım yetişmedi ama ikinci altılıya bir saat kala iki adet banko tekle yine ikramiyeye talibiz

 

 

 

 

 

 

ALWAYS SHOPPING : Bugün ki binicisi ile uyum içerinde olan ve son yarışlarına baktığız da safkanı üzmeden yarış secerek koşturulduğu gözlerden kaçmayan kalite safkanın bugün son 300 metrede rakiplerinden liderliği alıp direnerek yarışı kazanmasını bekliyorum ve siz değerli arkadaşlara günün ilk teki olarak önermek istiyorum.

 

 

 

 

 

 

 

KNICKS GO  : Çıktığı son üç yarışını yanında at yokmuşcasını kolay ve gösterişli kazanma başarısı gösteren ve o yarışları sonrası ödül olarak 77 gün boyunca çiflikte dinlendirilen bu safkan için yurt dışı tahminciler kazanır yazıları yazmış durumda. benimde son olarak idman performanslarını incelediğimde gerçekten çok iyi olduğunu gördüğüm safkanı sizlere günün ikinci teki olarak önermeme sebep oldu. özellikle 1800 metrelik galop dereceleri taktir edilircesine rakiplerinin bir saniye önünde. 

 

 

 

 

YABANCI YARIŞLARINA İLGİM ÇOKTUR LÜTFEN BENDEN YERLİ YARIŞ ANALİZİ İSTEMEYİNİZ BAŞARILI OLACAĞIM YÖNDE İLERLEMEYİ TERCİH EDERİM BOL ŞANSLAR.

 

 

 

ALTILI KUPONUM

4-3-8

1 ALWAYS SHOPPING

4-5-3-2-1

6-1-7-11-5

5-6-12-11-8

4 KNICKS GO 

GOOD LUCK BOL ŞANSLAR : )

BAŞARISIZ!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.