(SHADOW MAN) KOCAELİ YARIŞ YORUMLARI 29.01.2021

KURGULADIĞIM ALTILI GANYAN KUPONUMDUR

EKLEME ÇIKARMA YAPARAK KENDİ KUPONUNUZU OLUŞTURMANIZI ÖNERİRİM

ÖNCE TUTTUĞUNUZ ATLARI OLSUN 

BOL ŞANS

 

KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

 

 

1.Ayak

Bu yarışında kapalı gözlük ile start alacak olan Hat Sabırlı son çalışmalarında derece olarak gelişim göstermesiyle yarışta söz sahibi oluğunu düşündüğüm isimdir.

 

 

 

2.Ayak

Bugün kilo avantajı elinde olan ve form olarak son yarışında gelişim gösteren Alija iyi aprantisi ile birlikte yarışa ağırlığını koyacaktır.

 

 

 

3.Ayak

Adana pistinde hem cinsleri ile koştuğu yarışı kazanıp, iyi bildiği pistte getirilen Berengül, son yarışında beklentimin çok altında performans gösterdi. Bu kısrağın idmanda çok iyi durumda görünmesi ve sevdiği pistte oluşu göz önünde bulundurulursa yarışı kazanması normal sonuç olarak göze batmakta.

 

 

 

 

4.Ayak

3 Aylık bir araya sahip olan ve ara vermeden önce özellikle İstanbul sentetik pistinde çok daha sert gruplar da mücadele veren Latika bugün nefes sıkıntısı yaşamaması durumunda yarışın kazananı olacaktır. Risk sever arkadaşlara alternatif tek olarak önerimdir.

 

 

 

 

5.Ayak

Bu pist ve mesafede koşan tek safkan olan Asenat son yarışlarında geliştirdiği formuyla rakiplerine oranla bir adım öne çıkıyor bu safkana dikkat. Çok beğendiğim idmanlarıyla sizlere önereceğim bir diğer alternatif tekimdir.

 

 

 

 

6.Ayak

9 gün önce istanbul 1200 metre sentetik pistte start alıp o yarışını kesinlikle ölçü almadığım Şkiptar, bir önce ki yarışını bu pist ve nemli kumda çok iyi performans sergiledi ve takibime girdi bugün çok büyük ganyana koşmasını beklediğim bu safkanı ilk isim olarak kuponlara yazmanızı şiddetle öneririm.

 

 

ALTILI GANYAN KUPON ŞABLONUM

4-6-9 / 10-2-7

9-5-10

1 Berengül

5 Latika / 1-2

3 Asenat / 2

10-5-6-11-12 / 14-9-7-8-4

FACEBOOK’TAN BENİ TAKİP ETMEK İSİN BURAYA TIKLAYINIZ

 1,240 total views,  6 views today

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.