(SHADOW MAN) KOCAELİ YARIŞ YORUMLARI 02.02.2021

KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

 

Dün Bursa yarışların da üç tane banko tekimiz vardı iki tanesi kazanma başarısı gösterirken malesef bir safkanımız beklediğimiz koşuyu yapamadı ve altılımız bir kez daha beşte kaldı.

Bugün Kocaeli yarışlarında da üç tane banko tekimiz olacak ama sizlere rakipte önereceğim bir tane dimdirek banko tekimiz olurken iki tane de alternatif tek adayımızdan bir kurgu oluşturacağız.

 

Dim direk banko tekimiz

DETERMINANT : altılı ganyanın son ayağın da start alacak bu isim, ilk yarışını Ankara pistinde yaptı ve çok iyi sayılacak bir performansa imza attı. O yarışı sonrası yaklaşık bir ay ara sonrası Kocaeli pistinde 1200 metre kum pist koşup kazanacağı koşudan ikincilik çıkardı. Her koştuğu koşusunda üstüne koyarak ilerleyen ve son İzmir yarışında ıslak pistten etkilenen bu tay başarılı koştuğu pistte yarışı kazanmaya en yakın isim olup sizlere önereceğim banko tekimdir.

 

 

 

Alternatif teklerimiz

GELİBOLU GELİNİ : Özellikle İstanbul sentetik pistte daha sert rakiplerle mücadele veren ve bugün uygun rakipleri bulduğunu gördüğüm safkan ekonomik kupon yapan dostlarıma sığınacak limandır. 

INDIAN SONATA : Bugüne kadar Kocaeli de beş yarış koşarken ilk yarışı hariç tüm koşularında başarılı yarışlar sergileyen bu safkan, sahanın ıslak olmasından dolayı ocak ayının 22’sin de yarıştan çıkarılıp daha uygun gördükleri bu yarışa getirildi. Dinlenmiş durumu ve ahır bakımıyla burada ki rakiplerinden üstün gördüğüm safkanı sizlere günün sığınılacak ikinci alternatif teki olarak öneriyorum.

 

 

KURGULADIĞIM ALTILI GANYAN KUPONUMDUR

EKLEME ÇIKARMA YAPARAK KENDİ KUPONUNUZU OLUŞTURMANIZI ÖNERİRİM

ÖNCE TUTTUĞUNUZ ATLARI OLSUN 

BOL ŞANS

 

Altılı ganyan şablonum

1-4-9-10 / 2-7-5

1-5-3-8-9

1 GELİBOLU GELİNİ  / 2-4-3-6

2-6-3

2 INDIAN SONATA / 3-1-5

4 DETERMINANT

Yazarınız : Gölge Adam (Shadow man)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.