(SHADOW MAN) İZMİR YARIŞ YORUMLARI 28.01.2021

İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİN ANALİZLERİ

 

Öncelikle altılı kurgunuzu oluştuma çabası içersin de olacağım arkadaşlar, sonra tuttuğum safkanları sırasıyla yazacağım sizlerde bu sıralamayı bütçeniz dahilinde değerlendiriniz lütfen bol şanslar.

 

 

 

1.Koşu : Geçen sene ilk yarışında sahanın bankosu olan ve ilerde adından bahsetireceği konuşulan KING OF İSTANBUL mesafe ayırt etmeksizin iyi koşular ortaya koyuyor, son yarış galobunu beğendiğim tay ilk isim olarak kuponlarda yerini almalıdır.

 

 

 

 

2.Koşu : İzmir 1400 metre kum pistinde çıktığı altı yarışının dört tanesini kazanma başarısı gösteren BOMBACAN son olarak sert grupta paralı galop yaptı bugün 1 de 1 yaptığı binicisi ile yarışın kazananı olmaya en yakın isim olup sizlere önereceğim banko tekimdir.

 

 

 

 

3.Koşu : Taylığının başlarında Ankara da çok iyi pişirilen tam bir kumcu safkan olan AK İREM bugün ki binicisi idaresinde üç yarışının ikisini kazanırken özellikle bu pistte 1400 metrelik kum koşusunda daha sert rakiplerine on boy atarak yarış kazandı. iyi anlaştığı binicisi idaresinde yarışın net şekilde kazananı olacaktır. sizlere önereceğim ikinci banko tektir.

 

 

 

 

4.Koşu : 61 liko ile son yarışını kolay şekilde kazanan ve İzmir’e çok iddalı gelen SAFİR KIZ bugün yine yarışın en şanslı ismi olup kuponlara yazılması gereken ilk isimdir.

 

 

 

 

5.Koşu : 45 gün sonra ıslak pistte bir yarış gösterilip bu tür mesafeler de çok iyi yarışlar çıkaracağını düşündüğüm SEE YOU SOON bugün sizlere önereceğim alternatif tekimdir.

 

 

 

 

6.Koşu : Son yarışını Bursa da yaparken beklentimin çok altında bir performans sergileyen CAPE TOWN bugün farklı koşabilir dikkat.

 

 

 

KURGULADIĞIM ALTILI GANYAN KUPONUMDUR

EKLEME ÇIKARMA YAPARAK KENDİ KUPONUNUZU OLUŞTURMANIZI ÖNERİRİM

ÖNCE TUTTUĞUNUZ ATLARI OLSUN 

BOL ŞANS

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

3-6-4-5 / 7-2-1-8-9

3 BOMBACAN

1 AK İREM

1-4 / 2-7-6-3-5-8

3 / 1-5-4 / 2-6

11-10 / 1-13-3-5-6-4-2-7-14

BAŞARISIZ

 1,469 total views,  2 views today

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.