TUTTU (SHADOW MAN) İZMİR YARIŞ YORUMLARI 04.02.2021

İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

 

Merhaba arkadaşlar, bugün İzmir de güzel bir hava var dünden yağan yağmurun pisti ıslattığını ve koşulacak olan kum pistinin nemli olduğunu söyleyebilir.

Önce kendi tuttuğunuz safkanları ön plana almanızı ve sonra önereceğim safkanları sırasıyla değerlendirme içerisinde tutmanızı öneririm.

İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİN VE YARIŞ YORUMLARIM

Gün geçtikçe gerçek kalitesini bulmaya başlayan ve özellikle son yarışında performans patlaması yaparak gözlerimizin pasını silen SİYAH ÜZÜM bugün istediği uzun mesafeyi buldu. Son yarışında ki performansının da üzerine koyup yarışı kazanmaya yakın isimdir.

Son yarışını kazanarak eksik olan nefesini tamamladığını kanıtlayan ve bugün siklet avantajını elinde bulunduran NEOS bir tık daha geliştirdiği formuyla yarışta söz sahibi olacak ilk isimdir.

Son yarışında da kuponumu teki olup beni hayal kırıklığına uğratan SEE YOU SOON bugün her ne kadar son yarışında form düşüklüğü göstermiş olsa da son kez ilk şans vereceğim isim olacak.  Bir kez daha kötü performans sergilemesi durumunda takibimizden düşecektir.

Son ayların formda ismi olan ve bugün uzun da başarılı koşmasını ve önde sert tempoda gidecek yarışa kapılmayıp arkada kendi halinde yarışı izlemesi durumun ASLANSOYLU bugün üst seviyede ki formuyla yarışın kazananı olabilir.

Bu tip gruplar da son yarışlarında kazanma başarısı gösterip bir kez daha dişine göre rakipler bulan ATEŞİN KANATLARI kazanmaya en yakın isimdir.

Maiden’a veda etmek istiyorsa gününden daha uygun rakipleri bulamayacağını düşündüğüm ve grubun en istikrarlı ismi olan  DORUKURT‘u sizlere günün sığınılacak limanı olarak öneriyorum.

 

İzmir altılı ganyan kuponum

5-1-9

6-7-3-4

5-4-2

1-9-3-4-6

1-7-8

5

YAZAR : GÖLGE ADAM “SHADOW MAN” 

Bol Şanslar!

İKRAMİYE : 481 LİRA

BABENİ TAKİP ETMEK İÇİN BURAYA

SİTEMİZDE Kİ TÜM YAZARLARI TAKİP ETMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

AYRICA SİTE İÇİ BİLDİRİMLERİ AÇMANIZ DURUMUNDA YAYINLANAN TAHMİNLERDEN ANINDA HABERDAR OLABİLİRSİNİZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.