(SHADOW MAN) İSTANBUL YARIŞ YORUMLARI 03.02.2021

İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

 

Merhaba arkadaşlar bugün İstanbul yarışlarını yorumlamaya gayret göstereceğim İstanbul da bugün üç tane banko tek adayım var bunlara değinip yatırdığım kuponu paylaşacağım.

Her şey gönlünüzce olsun bol şanslar!

 

BİRİNCİ BANKO TEKİM

SAFRANBOLU : İlk kez koşacak olan bu tay hazırlıkların da çok iyi durumda olduğunu kanıtlayarak bu koşuya getirildi. Ocak ayın da 1200 metre sentetik pistte bir yarış kaydı varken son anda yarıştan çıkarılıp sonrasında dört galop daha yapıp pişirilen tayı hazır olduğunu düşünerek ilk banko tek olarak öneriyorum.

 

 

İKİNCİ BANKO TEKİM

BERKALP : Bugün ağır kilo ile start alacak olan ve uzun sayılacak bir aradan gelen safkan son yarışında yarış içi sıkıntı yaşayarak geri plana çekildi ve olumlu tedavisi ardından tekrar yarışa katılacak. Hazılıkların iyi olduğunu duyduğum safkanın bugün etkili koşmasını ve yarışı kazanmasını bekliyorum ve sizlere günün ikinci banko teki olarak öneriyorum.

 

 

ÜÇÜNCÜ BANKO TEKİM

ÇİRCUZ

Otuz beş günlük bir aradan gelen ve son yarışını sert grupta ve uzun mesafede ölçü almadığım safkan için gece saatlerinde ilgililerinden çok iyi durumda olduğu bilgisini aldım. Bugün yarış gidişatının da tam istediği gibi olacak safkanı sizlere günün üçüncü banko teki olarak öneriyorum.

 

 

KURGULADIĞIM ALTILI GANYAN KUPONUMDUR

EKLEME ÇIKARMA YAPARAK KENDİ KUPONUNUZU OLUŞTURMANIZI ÖNERİRİM

ÖNCE TUTTUĞUNUZ ATLARI OLSUN 

BOL ŞANS

 

Altılı ganyan şablonum

9 SAFRAN BOLLU

1 BERK ALP

1-7-6-2-3-5-4

6-7-2-3-4-1-5

2-6-3-8-4-5-7-1

6 ÇİRCUZ ,

BAŞARISIZ

Yazarınız : Gölge Adam (Shadow man)

BOL ŞANSLAR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.