(SHADOW MAN) BURSA YARIŞ YORUMLARI 01.02.2021

BURSA ALTILI GANYAN TAHMİN ANALİZ VE YORUMLARI

Bugün Bursa pistinde yedi koşu bizleri bekliyor olacak ve sizlere üç banko tekten oluşan altılı ganyan tahminlerimi paylaşacağım herkese şimdiden bol şans diliyorum.

 

 

Banko teklerim

İdil kız : Sentetik pistte çıktığı son iki yarışında da burada ki çoğu rakibinden daha sert safkanlarla start alıp ezilmeden çok iyi performans sergilen safkan daha önce kocaeli ve bursa da çıktığı toplam üç kaba kum yarışını da kazanma başarısı göstermişti. Fit durumda olan ve bugün bence uygun rakiplerle koşacak olan safkanı sizlere banko ilk tek olarak öneriyorum.

 

Gür doru : Daha önce bu pistte altı kez start alıp bu altı yarışında iyi performanslar sergilese de kazanma başarısı gösteremeyen tay, bugün dişine göre rakipleri bulduğunu düşünüyorum ve eline geçen bu fırsatı kazanarak değerlendireceğini ve maiden dan çıkacağını ön görüyor ve sizlere günün ikinci banko teki olarak öneriyorum.

 

Gaffar bey : Son yarışında uzun mesafeden etkilenerek kötü yarış sergileyen ve bugün iyi anlaştığı binicisini bulan gaffar bey uygun rakipler yanında favori olmayı ve yarışı kazanması hak ettiğini düşünüyorum. Zor gibi görünen birbirinden vasat safkanların katılacağı altılının beşinci ayağında gaffar beyi sizlere günün üçüncü banko teki olarak öneriyorum.

 

KURGULADIĞIM ALTILI GANYAN KUPONUMDUR

EKLEME ÇIKARMA YAPARAK KENDİ KUPONUNUZU OLUŞTURMANIZI ÖNERİRİM

ÖNCE TUTTUĞUNUZ ATLARI OLSUN 

BOL ŞANS

 

Altılı ganyan şablonum

4 İdil kız

1-3-5-6-17-16-2-9-10-12

4 Gür doru

3-4-7-5-1

3 gaffar bey

3-7-8-11-12-2-1-13-4-9

 1,803 total views,  2 views today

One thought on “(SHADOW MAN) BURSA YARIŞ YORUMLARI 01.02.2021

  • Şubat 1, 2021 tarihinde, saat 2:43 am
    Permalink

    Emeğinize yüreğinize sağlık üstadım hayırlı geceler

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.