TUTTU “STABLE FOX” GULFSTREAM PARK YARIŞ YORUMLARI 30.01.2021

Bugün amerika da 9 yarış bizleri bekliyor birinci ve ikinci altılı ganyanda bir tane sağlam tek olarak adlandırdığım at var şimdiden herkese bol şans diliyorum.

 

 

Birinci Banko Tek Adayım

NEVER SURPRISED

Günün ikinci koşusu birinci altılı ganyanın ikinci ayağında start allacak bu isim, daha önce 1200 metre çim pist ve 1700 metre çim pistte yarış kazanarak buraya geliyor. Özellikle Aqueduct da Central Park açık yarışını çok gösterişli ve farklı kazanmayı bilmişti bugün daha öce geride bıraktığı rakipleri yanında koşunun net şekilde kazananı olmasını bekliyorum ve sizlere günün ilk banko teki olarak öneriyorum.

 

 

 

 

İkinci banko tekim

ZAAJEL

Günün yedinci koşusu ikinci altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak bu isim, ilk yarışını bugün ki binicisi ile el oynatmadan kolay şekilde kazanırken gelecek için umut vaad eden bir performansı da ortaya koymuştu bugün çok uygun rakipleri bulduğunu düşündüğüm safkan, dişine göre rakipler yanın kolay şekilde yarışı lehine çevirecektir. sizlere önereceğim ikinci banko tekimdir.

 

 

 

Alternatif Tekim

CON LIMA 

Günün sekizinci koşusunda start alacak olan bu safkan aynı zamanda ikinci altılı ganyanın da beşinci ayağında bizim sığınacak limanımız olacak. Daha önce çıktığı altı yarışın üç tanesini kazanma başarısı gösteren ve diğer üç yarışta ikincilik çıkaran kalite safkan bugün yarışın kazananı olabilir. küçük kupon yapan arkadaşlara alternatif tekimdir.

 

 

YABANCI YARIŞLARINA İLGİM ÇOKTUR LÜTFEN BENDEN YERLİ YARIŞ ANALİZİ İSTEMEYİNİZ BAŞARILI OLACAĞIM YÖNDE İLERLEMEYİ TERCİH EDERİM BOL ŞANSLAR.

 

 

 

BİRİNCİ ALTILI KUPONUM

2-3-1-4-6

6 NEVER SURPRISED

2-4-5-11

5-6

2-8-1-4-9-3-12-15

2-3-10

BAŞARISIZ!

İKİNCİ ALTILI KUPONUM

5-6

2-8-1-4-9-3-12-15

2-3-10

7 ZAAJEL

4 CON LIMA / 2-6-5-8-7

6-7

İKRAMİYE : 1.557 LİRA

 347 total views,  2 views today

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.