10 MART ADANA YEŞİLOBA YARIŞ YORUMLARI

Merhaba sevgili dostlar bugün Adana da güzel bir gün var ve ikramiyesi yüksek olmayacağını düşündüğüm 3 adet banko 3 adet alternatif tekli kuponumu paylaşıyorum.

 

 

HEADMAN

Yarışın önde sert tempda gidcek olması ekmeğine yağ sürecek olan safkandan bugün kazanmasını bekliyorum yanına at yazmamanızı öneririm.

 

 

MEGA STAR

Tedavi sonrası çok iyi form tutan ve daha önce burada ki çoğu rakibini geçme başarısı gösteren safkandan bugün kazanmasını bekliyorum yanına at yazmamanızı öneririm.

 

 

VICTOR WOLLES

Son yarışını kolay şekilde kazanırken burada ki rakiplerini de geride bırakma başarısı gösteren safkandan bugün birkez daha kazanmasını bekliyorum yanına at yazmamanızı öneririm.

 

 

1.ayak

DEMİRŞİMŞEĞİ

Ahır durumu çok hoş olan ve bugün kesinlikle kupona yazıp takibe almanızı önereceğim safkandan etkili bir koşu gelir. Yanına 5-10 yazılır tuttuğunuz at varsa ekleme yapınız.

 

 

2.ayak

BERSUN ATEŞİ

Usta binicisi ile bomboş kiloyu bulan safkan binicisinin özellikle böyle kilolarda yarış kazandığı göz önünde bulundurulursa, safkandan etkili bir koşu gelir. Yanına 5-10-14-1 yazılır tuttuğunuz at varsa ekleme yapınız.

 

 

6.ayak

PAMPHYLIA

İlk yarışını kazanma başarısı gösteren ve bugün kan hattı olarak çime ve uzuna daha yatkın karakteriyle safkandan etkili bir koşu gelir. Yanına 6-4-15 yazılır tuttuğunuz at varsa ekleme yapınız.

 

İKRAMİYE : 129 LİRA

 784 total views,  4 views today

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

10 MART ADANA YEŞİLOBA YARIŞ YORUMLARI için 2 cevap

  1. turgut usta diyorki:

    Emeğinize sağlık abi sağlun

  2. Birol diyorki:

    Süpersin aydın abim Allah razı olsun abim senden Allah tuttunu altın etsin sizin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.