30 MART WILL ROGERS DOWNS YARIŞ TAHMİNLERİ

1.KOŞU

TIAGO’S SONG : Bu rakiplerinden daha iyi forma sahip olan safkan rakiplerine oranla en iyi dereceyi elinde tutmakta. Ara sonrası dinç durumuyla rakiplerine üstünlük sağlayıp yarışın kazananı olur.

 

2.koşu

PATRIOT :  Son altı yarışından 2 galibiyet alan safkan, bu mesafede çok iyi yarışlar çıkarıyor. İlk kez tercihlediği pisti yadırgamamsı durumunda rakiplerini kolay geçer.

 

3.koşu

JIMMY WINNE : uzunca bir aradan gelen safkan 500 gün önce ilk kez koştuğu yarıştan 4.lük çıkardı. Galoplarına bakıldığında safkanın sürekli aşama kaydettiği görülmekte kazanmaya en yakın isim olarak görüyorum.

 

4.koşu

GAMBLER : Son yarışını binicisinden 1 tane bile kırbaç darbesi yemeden kazanan safkan bugün üst grupta koşacak olsa da son yarışına göre favori olmayı hak ediyor.

 

5.koşu

SUTER SLEW : kısa bir aranın ardından formda binicisi ile start alacak olan safkan rakiplerine göre totosu kötü gibi görünse de galoplarda farklılaşan derecelere sahip günün bombasını patlatabilir dikkat.

 

6.koşu

LITTLE AVENGER : Houston’da koşulan üst grupta 6.lık yaparken yarışın favorisi olarak gösterilen fakat beklenilen koşuyu yapamayan safkan sevdiği pistte getiriliş bu safkanı dikkate alın.

 

7.koşu

SWASHBUCKLER :

Houston’da ki son yarışında 4.lük yaparken mesafenin kısalması lehine olarak görünen safkandan etkili bir koşu bekliyorum.

 

7Lİ PLASE KUPONUM

5 TEK

2 TEK

3-6

3-9

5-7

4-1-7

3-9-8

 

ALTILI KUPONUM

2 TEK

3-6-4-7-5

3-9-7-2-8

5-7-8-4-1

4-1-7

3-9-8

ikramiye : 251 lira

 

 

 2,766 total views,  2 views today

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.