14 MART ADANA 2.ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

1.AYAK

SON YARIŞINDA BİTİŞE DİRİ GİRİŞİ İLE TAKİBİME GİREN 3 STAR SCREAM AĞIR KİLOSUNA RAĞMEN RAKİPLERİNE ÜSTÜNLÜK SAĞLAYACAK GÜCE ERİŞMEYE BAŞLADI YARIŞIN SÜPRİZİ BU SAFKANDAN GELEBİLİR, BEKLENTİMİN ALTINDA KOŞMASI DURUMUNDA, 2-5-8-4-9 NOLU SAFKANLAR SIRASIYLA DEĞERLENDİRİLEBİLİR. TUTTUĞUNUZ SAFKANLARI YAZINIZ.

 

2.AYAK

4 AYLIK ARA SONRASI ÇIKTIĞI İLK YARIŞINI KAZANMA BAŞARISI GÖSTEREREK İLERİSİ İÇİN UMUTLU BİR PERFORMANS ORTAYA KOYAN 8 HANAMİCCİ İSİMLİ TAYDAN ÇOK İYİ BİR YARIŞ BEKLİYORUM. BEKLENTİMİN ALTINDA KOŞMASI DURUMUNDA, 5-7-6-11-9 NOLU SAFKANLAR SIRASIYLA DEĞERLENDİRİLEBİLİR. TUTTUĞUNUZ SAFKANLARI YAZINIZ.

 

3.AYAK

4 AYLIK ARADAN GELEN ATIF ESENBEL KOŞU GALİBİ 3 RUNNEL BULL İSİMLİ KALİTE SAFKANDAN İYİ BİR YARIŞ BEKLİYORUM BUGÜN BU SAFKAN TEK YAZILABİLİR. BEKLENTİMİN ALTINDA KOŞMASI DURUMUNDA, 4-7-6 NOLU SAFKANLAR SIRASIYLA DEĞERLENDİRİLEBİLİR. TUTTUĞUNUZ SAFKANLARI YAZINIZ.

 

4.AYAK

SON OLARAK ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSUNDA KAZANMA BAŞARISI GÖSTERİRKEN AYNI PİST VE MESAFEDE YARIŞINDA SERT GEÇECEK OLAMASI LEHİNE OLACAK 4 TRİLYA TEK ATILACAK İLK SAFKANDIR.

 

5.AYAK

TEDAVİ GÖRDÜKTEN SONRA BU SEZON YAVAŞ YAVAŞ ÜZERİNE KOYMAYA BAŞLAYAN 2 BERİŞ ÇİM PİSTE YATKIN KAN HATTIYLA UYGUN RAKİPLERİ BULDU BUGÜN KAZANMAYA YAKIN OLAN EN ŞANSLI İSİMDİR.

 

6.AYAK

GRUBUN EN FORMDA İSMİ OLAN VE SON YARIŞINDA MESAFENİN KISA OLMASININDA ETKİLENEN 10 NEŞVAN BUGÜN SEVFİĞİ MESAFE DE ETKİLİ KOŞMASINI BEKLEDİĞİM İSİMDİR. BEKLENTİMİN ALTINDA KOŞMASI DURUMUNDA, 1-5-7-3 NOLU SAFKANLAR SIRASIYLA DEĞERLENDİRİLEBİLİR. TUTTUĞUNUZ SAFKANLARI YAZINIZ.

 

İKRAMİYA : 9.745 LİRA

 1,997 total views,  2 views today

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.