13 MART KOCAELİ YARIŞ TAHMİNLERİ

1.AYAK

EKÜRİ DESTEKLİ KOŞACAK OLAN 3 RASİM KAPTAN BUGÜN RAKİPLERİNE ÜSTÜNLÜK SAĞLAYACAK FORMA ERİŞTİĞİNİ İDMANLARDA KANITLADI, DÜŞÜNDÜĞÜM SAFKANIN EKSİK KOŞMASI DURUMUNDA SIRASIYLA 7 NUMARALI SAFKANLAR YAZILABİLİR. TUTTUĞUNUZ ATLARI EKLEYİNİZ.

 

2.AYAK

MÜNDÜZELİ EKÜRİSNE AİT OLAN 5 ÖZEKAN İSİMLİ SAFKAN, İDMANLARDA BUGÜN Kİ BİNİCİSİNİN GÖZETMENLİĞİNDE DE GALOP ÇIKIP NEFESİNİ TAMAMLADI BUGÜNDE STARTTA OYALANMAZSA YARIŞIN KAZANANI OLUR, DÜŞÜNDÜĞÜM SAFKANIN EKSİK KOŞMASI DURUMUNDA SIRASIYLA 10-6-2 NUMARALI SAFKANLAR YAZILABİLİR. TUTTUĞUNUZ ATLARI EKLEYİNİZ.

 

3.AYAK

BURSA DA Kİ KAZANDIĞI KOŞU SONRASI BURAYA DA ÇOK HAZIR GELEN 2 SEVEN GIRL SON YARIŞINI TEKRARLAMASI DURUMUNDA KOŞUNUN KAZANANI OLACAKTIR. DÜŞÜNDÜĞÜM SAFKANIN EKSİK KOŞMASI DURUMUNDA SIRASIYLA 5-3 NUMARALI SAFKANLAR YAZILABİLİR. TUTTUĞUNUZ ATLARI EKLEYİNİZ.

 

4.AYAK

SON OLARAK ÇIKTIĞI BEŞ YARIŞIN BEŞİNİ DE KAZANMA BAŞARISI GÖSTEREN 4 KAPAKLICAN ÇOK ÇOK ÇOK UYGUN RAKİPLER YANINDA START ALACAK OLUP YARIŞI KAZANACAKTIR.

 

5.AYAK

SENTETİK PİSTE Kİ SON YARIŞINDA ÇOK İYİ KOŞTUĞUNU GÖRDÜĞÜM KIZIM AZRA KABA KUMDA DA ETKİLİ YARIŞ ÇIKARACAKTIR. DÜŞÜNDÜĞÜM SAFKANIN EKSİK KOŞMASI DURUMUNDA SIRASIYLA 6-4 NUMARALI SAFKANLAR YAZILABİLİR. TUTTUĞUNUZ ATLARI EKLEYİNİZ.

 

6.AYAK

BU YARIŞI İÇİN ARALIKSIZ 8 AYDIR HAZIRLIK DÖNEMİ GEÇİREN VE İLK KOŞUSUNDA SENTETİKTE EKSİK GİBİ GÖRÜNSE DE KABA KUMDA ÇOK DAHA KOŞMASINI BEKLEDİĞİM AYDERBEYİ KAZANMAYA YAKINDIR, DÜŞÜNDÜĞÜM SAFKANIN EKSİK KOŞMASI DURUMUNDA SIRASIYLA 11-12-2 NUMARALI SAFKANLAR YAZILABİLİR. TUTTUĞUNUZ ATLARI EKLEYİNİZ.

 

İKRAMİYE : 113 LİRA

 1,568 total views,  2 views today

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.