11 MART İSTANBUL YARIŞ TAHMİNLERİ

BÜYÜK ATLI

Yaklaşık 6 aylık ara sonrası 1 yarış görüp açıklarını gideren ve bugün ki ahır gezintisinde çok iyi durumuyla göze çarpan safkan dimdirek banko tekimdir.

 

TRIBUTE TO JOSS

Ara sonrası kazanarak moral depolayan ve bu kez rakipler sert gibi görünse de son yarışının aksine bugün daha formda bir perfomans seyrettirecek olan safkan günün en sağlam 2.tekidir.

 

UPPER CUT

İlerisi için çok umutlu konuşulan taydan 3 de 3 yaptığı yarışları sonrası bugün sonlarda yapacağı etkili sprintisi ile yarışı kazanır günün en sağlam 3.tekidir.

 

2.ayak

Usta binicisi ile 2.kez sahaya çıkacak olan KING OF GREY’den  etkili bir yarış bekliyorum aksi durumunda yarışta şans verdiğim isimler, sırasıyla 5-1-3 tuttuğunuz at varsa ekleyin.

 

5.ayak

Son yarışını şartlı-5 de mücadele veren ve o gün kü performansı çok ışıltılı olan ÇEKODAYI dan kazanmasını bekliyorum aksi durumunda yarışta şans verdiğim isimler, sırasıyla 4-2-7-3 tuttuğunuz at varsa ekleyin.

 

6.ayak

Sentetik pisti çok seven LAZOĞLUM etkili olacağı koşuda yarışı kazanmaya en yakın isimdir, aksi durumunda yarışta şans verdiğim isimler, sırasıyla 2-3 tuttuğunuz at varsa ekleyin.

 

İKRAMİYE : 147 LİRA

 1,141 total views,  2 views today

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.