11 MART BURSA YARIŞ TAHMİNLERİ

VICTORINA

Son yarışında 1300 metre de çok iyi sprint atmasına rağmen 2.likle ayrılan ve bugün mesafenin de uzaması lehine olacak kısraktan kazanmasını bekliyor ve günün en sağlam ilk teki olarak öneriyorum.

 

HAZARBEY

Son yarışı ölçü olmayan ve bir önce ki yarışında sert grupta mücadele verip çok iyi bir sonuçla ayrılan taydan bugün uygun rakipleri kolay geçmesini bekliyor ve sizlere günün 2.teki olarak öneriyorum.

 

2.ayak

Son yarışında yarış içi trafik sorunu yaşayan ve beklentinin çok altında performans ortaya koyan NİNOŞUNOĞLU bugün yarışı önlerde takip ederse kazanır aksi durumda 1-3 yazılır. Tuttuğunuz atı ekleyin.

 

3.ayak

Aradan geliyor olsa da uzunca bir süredir idmanlarda fit duruma gelen ve son galobunu turuvakar şekilde gezinti yapan REBEL YEL kalitesini konuşturup yarışı lehine çevirebilrir, sonrasında 3-6 yazılır. Tuttuğunuz atı ekleyin.

 

5.ayak

İlk starttın yarışa tereddütlü başlarken sonlara akıcı bir geliş yapan MELİNA HANIM hemcinsleri yanında uzayan mesafede etkili koşacaktır, sonrasında 3-4-5-2 yazılır. Tuttuğunuz atı ekleyin.

 

6.ayak

Önse kuracağı sert tempo ile birlikte beyaz bayrak ayna yarışına gidecek olan MISS BALKAN sık koşmaktan etkilenmezse yarışın en şanslı ismi olur, sonrasında 5-1-2 yazılır. Tuttuğunuz atı ekleyin.

 

İKRAMİYE : 104 LİRA

 1,307 total views,  2 views today

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.